вул. Гаркуші 36, офіс 7 +38 099 312 34 15 tov@coralwest.if.ua

Апостиль в Україні

«Корал Захід» має багатий досвід сприяння в проставленні апостиля на документи. Тому, звернувшись до нас, Ви зможете отримати документи зі штампом апостиль в мінімально можливі терміни.

Що таке апостиль? Апостиль - це спрощена форма легалізації документів для країн учасни?> Проставлення штампу апостиль необхідна для надання документу юридичної сили на території іншої держави. Апостиль з'явився і був прийнятий в якості міжнародної стандартизованої форми завірення документів для спрощення процедури легалізації документів. Як правило, при його наявності не потрібно інших форм завірення документів. Фактично апостиль являє собою штамп, який проставляється виключно на оригіналі документа. У штампі містяться такі відомості як: найменування держави, що видала апостиль, міста та установи, в якій він був проставлений; прізвище, посада та підпис особи, яка підписала документ; номер апостиля.

При відправці документа, виданого на території України, за кордон Вам необхідно поставити на нього апостиль.

Існує ряд певних вимог до документів, що надаються для проставлення штампа апостиль. Звернення в «Корал - Захід» допоможе вам мінімізувати час на отримання правильно оформлених документів.