вул. Гаркуші 36, офіс 7 +38 099 312 34 15 tov@coralwest.if.ua

Легалізація документів

«Корал - Захід» пропонує послуги консульської легалізації українських документів , призначених для використання в іноземних державах. «Корал - Захід» пропонує послуги консульської легалізації українських документів , призначених для використання в іноземних державах.

Процедура консульської легалізації документа необхідна в тому випадку, якщо країна на території якої він буде пред'явлений, не є учасницею Гаазької конвенції.

Для держав, учасників Гаазької конвенції, передбачена спрощена процедура легалізації – шляхом проставлення на документі спеціального штампа - апостиль (Apostille).

Консульська легалізація включає в себе наступні етапи:


1. Подача документів до МінЮсту (Міністерство юстиції України) для посвідчення автентичності підпису і печатки.
2. Подача документів в МЗС (Міністерство закордонних справ України) для посвідчення автентичності підпису посадової особи та печатки Міністерства юстиції.
3. Переклад та завірення перекладу у нотаріуса.
4. Подача документів до МінЮсту (Міністерство юстиції України) для посвідчення автентичності підпису та печатки нотаріуса.
5. Подача документів в МЗС (Міністерство закордонних справ України ) для посвідчення автентичності підпису посадової особи та печатки Міністерства юстиції.
6. Звернення до посольства або консульства держави, в якому буде використаний документ - безпосередньо для його легалізації.

Термін виконання консульської легалізації залежить від країни, для якої здійснюється легалізація документів і в середньому становить від двох тижнів .