вул. Гаркуші 36, офіс 7 +38 099 312 34 15 tov@coralwest.if.ua

Довідка про відсутність судимості в Україні

Громадянам України, а також іноземним громадянам, які проживали в Україні, «Корал - Захід» пропонує послугу з отримання довідки про несудимість (довідки про наявність / відсутність судимості).

Довідка про відсутність судимості являє собою документ, що видається Міністерством внутрішніх справ України і свідчить про відсутність чи наявність судимості особи на території України, для якої видається дана довідка. Зазначений документ видається органами внутрішніх справ, незалежно від місця проживання особи.

Довідка про відсутність судимості є дійсною протягом 180 днів.

Як правило, дана довідка потрібна для пред'явлення в консульстві чи в інших установах зарубіжних країн (при виїзді за кордон, при працевлаштуванні або вступі до навчального закладу на території іноземної держави, при вступі в шлюб з іноземцем тощо).

Успішне отримання довідки про відсутність судимості в більшості випадків залежить від правильно заповнених документів, які подаються в органи внутрішніх справ. Подача анкетних даних має ряд особливостей, які незнайомі людині, яка в перший раз прийшла за довідкою.

Співробітники «Корал - Захід» самостійно здадуть документи і отримають вашу довідку.